Przekłuwanie uszu dzieciom i piercing

Przekłuwanie uszu dla dzieci w Olsztynie

Koszt zabiegu: 199 zł z hipoalergicznymi kolczykami studex plus –  wysterylizowane w jałowych opakowaniach do wyboru.

  • duży wybór kolczyków,
  • kolczyki wysterylizowane w wysterylizowanych opakowaniach oznaczone nr. seryjnym.
  • uszka przekłuwane są na dwa pistolety – za jednym zamachem przez dwie kosmetyczki SYSTEMEM STUDEX PLUS (przekłucie kolczykami od razu z zapięciem), dzięki czemu proces jest szybki i sprawny i niweluje niepotrzebny stres u dziecka.
  • pociecha będzie mieć przekłute uszy zanim się zorientuje 🙂
  • pistolet posiada jednorazowe nakładki, a więc jest w 100% sterylny, ponadto dezynfekowany po każdym zabiegu.
  • nagroda za odwagę dla dzieciaczka po przekłuciu wraz z dyplomem.
  • przekłuwają miłe Panie z wieloletnim doświadczeniem 🙂

 

Film z przykładowym przekłuciem u dziecka

Przekłuwanie uszu u dziecka

 

Piercing – gdzie w Olsztynie?

Sprawne kolczykowanie różnych miejsc na ciele takich jak np.: wargi, brwi, nos, pępek, język, sutki. Wykonujemy również przekłucia typu: tragusy, industrial, septum, snug, cartilage, rook, septum, bridge, monroe, przekłucia powierzchowne, microdermale i wiele innych.

Poza tym wykonujemy przekłucia praktycznie wszędzie tam, gdzie tylko jest to możliwe 🙂

Masz pomysł, gdzie chcesz umieścić swój kolczyk? Przyjdź lub zadzwoń, doradzimy i zrobimy.

Wszystkie zabiegi wykonywane są przy użyciu zdezynfekowanych i wysterylizowanych narzędzi oraz kolczyków.

Zapewniamy państwu gwarancję najwyższej higieny i jakości usługi. Posiadamy własny autoklaw, dzięki czemu wszystkie narzędzia są dokładnie i po każdorazowym użyciu dezynfekowane i sterylizowane.